تعویض پنجره فرسوده با دوجداره

به نظر ادعای عجیبی به نظر میرسد اما در واقع تعویض در ها و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در طول فصل زمستان چندین مزیت دارد از جمله به صرفه بودن.

فصل سرما رسيده و بسياري از مردم را بر آن داشته است تا بر درجه وسايل گرمايي بيفزايند و درز درها و پنجره ها را براي جلوگيري از ورود سرما به محيط گرم خانه ببندند.

در واقع ۵۰ درصد تلفات حرارتي ساختمان هايي که عايق کاري نشده است در فصل زمستان، ناشي از پوسته خارجي شامل ديوارها، سقف و کف ساختمان است.

در زمستان منافذ و شکاف هاي موجود در عناصر ساختمان ها از قبيل درها، پنجره ها و کانال کولرها نيز تا ۳۰ درصد انرژي گرمايي منازل را هدر مي دهد که براي کاهش تبادل حرارتي چاره اصلي، نصب پنجره هاي دو جداره استاندارد است. زمستان هم یک زمان عالی برای تعویض در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی شماست
تفاوت تعویض درها و پنجره ها در زمستان :

برای شروع به جای خارج کردن هم زمان تمام پنجره های قدیمی برای اطمینان از کاهش هدر رفتن گرمای منزل پنجرها یک به یک تعویض می شوند.

بین بسیاری از خانم های خانه دار این تصور غلط وجود دارد که تعویض در و پنجره ها در فصول سرد سال کار دشواری است چرا که نگران ورود هوای سرد به داخل منزل و یا نصب ضعیف یونیت ها هستند. اما با توجه به اینکه پنجره ماندگار با شناخت حساسیتهای خانم های خانه دار و اشراف به نیاز های خانه و با داشتن تجربه کافی در زمینه نصب هیچ نگرانی را در این زمینه باقی نمی گذارد.

در ماه های سرد سال تنها یک مقدار زمان نصب بیشتر خواهد شد چرا که تیم نصب ما در هر زمان کار تنها بر روی یک پنجره یا در کار می کنند و تمام یونیت های قدیمی را با هم خارج نمی کنند تا از خروج هوای گرم جلو گیری شود.

پنجره های دوجداره یو پی وی سی بخش مهمي از پوشش ساختمان به شمار مي روند و بايدعملكردهاي چندي را انجام دهند . علاوه بر عملكردهاي اوليه كه عبارت است از تامين نور طبيعي به داخل و ارتباط بصري با خارج پنجره ها حفاظتي هستند در برابر باران باد, گرما و سرما, و همچنين عايقي در برابر صداهاي ناهنجار خارج از ساختمان .

بنابر این تعویض پنجره ها در زمستان کاری بسیار مهم و تخصصی می باشد که باید توسط کارشناسان زبده انجام شود.

تعویض درب و پنجره های قدیمی ساختمان در زمستان

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s